Activiteiten AAC 2024
Het Audit Advisory Committee (AAC) is door de Algemene Rekenkamer zelf ingesteld en legt zich voornamelijk toe op advisering over de interne bedrijfsvoering van de Algemene Rekenkamer.
Daarbij gaat het om de wijze waarop de Algemene Rekenkamer met haar organisatie en bedrijfsvoering is toegesneden op haar mandaat en op de daaruit voortvloeiende missie en strategie.
In 2024 kwamen diverse thema’s aan bod, waaronder informatiehuishouding, digitalisering, huisvesting en organisatiebreed risicomanagement. Daarnaast vond in 2024 een wervingsprocedure plaats voor een nieuw lid, vanwege de aflopende zittingstermijn van een van de leden per 1 januari 2025.
Met ingang van maart 2025 bestaat het AAC uit Aly van Berckel (voorzitter), Geert van de Goor en Hugo Mans.